YÜKLENİYOR...

Eğitim Kurumları, Üniversiteler ve Şirketler için Öğrenim Yönetim Sistemi

LMS

EĞİTİM KURUMLARI İÇİN
Uzaktan Eğitim


LMS

ÜNİVERSİTELER İÇİN
Uzaktan Eğitim

ŞİRKETLER İÇİN
Uzaktan EğitimPHI Corporate LMS

Uzaktan Eğitime Yakından Çözüm

PHI corporate LMS, eğitim programları oluşturmanıza, yönetmenize ve kullanıcılarınız ve öğrencileriniz ile paylaşmanıza yardımcı olur. Sistem canlı eğitimler ve online eğitimler vermenize olanak tanır. Kullanıcılarınız ve öğrencileriniz güzel ve dikkat dağıtıcı olmayan bir öğrenme deneyimine sahip olurlar. Daha sonra sonuçlarını kontrol edebilir veya bir sertifikasyon yapabilirsiniz. Sistem tamamen otomatiktir. Çok üst düzey bir LMS olmasına rağmen, oldukça ulaşılabilir ve uygun fiyatlıdır. Ücretsiz bir deneme sürümümüz var. Kullanıcı başı ücretlendirilen bir model ve kiralama yöntemi ile sizleri yüklü bütçeler ile yormuyoruz.

Çok üst düzey bir LMS olmasına rağmen, oldukça ulaşılabilir ve uygun fiyatlıdır. Ücretsiz bir deneme sürümümüz var. Kullanıcı başı ücretlendirilen bir model ve kiralama yöntemi ile sizleri yüklü bütçeler ile yormuyoruz.
Öğrenim Yönetim Sistemi

Uzaktan eğitimi, günümüzün ihtiyaçlarına en uygun şekilde yeniden programladık.

Uzun yıllar eğitim kurumları için, Uzaktan Eğitim Sistemleri, Öğrenci Bilgi Sistemleri, İK Yönetim Yazılımları geliştirmenin tecrübesiyle, yeni normal eğitim modeli doğrultusunda, Eğitim Kurumları, Üniversiteler ve Şirketler için PHI Corporate LMS Uzaktan Eğitim Sistemi' ni geliştirdik.

"EN YENİ TEKNOLOJİLER İLE DONATILMIŞ, KURUMLARIN İHTİYAÇ DUYABİLECEĞİ TÜM ÖZELLİKLERİ BARINDIRAN PHI CORPORATE LMS, TAM RAPORLANABİLİR, YENİ NESİL BİR UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİDİR."

Demo Talep EdinUzaktan Eğitim Sistemi

Canlı derslerden, canlı etüdlere, online ders takibinden, ders dökümanlarına, online sınavlardan, ödevlere, not girişinden yoklamalara kadar eğitim sürecinin tüm ihtiyaçlarını içeren PHI Corporate LMS Uzaktan Eğitim Sistemi, tam kapsamlı ve kolay yönetilebilir yapısıyla, uzaktan eğitim sistemini bir düzene sokuyor.

"PHI CORPORATE LMS, FARKLI İHTİYAÇLAR İÇİN FARKLI KANALLARDAN ÇÖZÜM ARAYAN TÜM KURUMLARIN YAŞADIĞI SIKINTI VE KARMAŞIKLILIĞI SONA ERDİRİR."


İletişim


İletişim